load

O kancelarii

O nas

Kancelaria Medius S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka na rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Nasza działalność ukierunkowana jest w głównej mierze na zakup konsumenckich wierzytelności masowych, w szczególności z sektora finansowego oraz telekomunikacyjnego. Pomagamy przedsiębiorcom w zarządzaniu wierzytelnościami, dostarczając rozwiązań twórczych, przyjaznych i bezpiecznych. Rzetelnie pracujemy na sukces naszych Klientów.

Na pojawiające się problemy reagujemy natychmiast, a dzięki ich wnikliwej analizie jesteśmy w stanie zaproponować tylko efektywne rozwiązania, które są całkowicie zgodne z potrzebami Klienta. Działamy rozważnie, szybko i skutecznie.

Od czerwca 2012 roku akcje Kancelarii Medius S.A. są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych rynku NewConnect.

o-nas

Misja

Dostarczanie rozwiązań twórczych, innowacyjnych i bezpiecznych w zakresie zarządzania wierzytelnościami.

misja

Notowania

Kancelaria Medius S.A. jest notowana na rynkach NewConnect i Catalyst

newconnect

NewConnect – zorganizowany rynek akcji Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, prowadzony poza rynkiem regulowanym w formie alternatywnego systemu obrotu. Rynek ruszył 30 sierpnia 2007r i dołączył do podobnych europejskich platform, takich jak First North grupy OMX czy AIM w Londynie. Obecnie na rynku notowane jest ponad 440 spółek o łącznej kapitalizacji ponad 10 mld zł.

NewConnect jest nowoczesnym rynkiem finansującym młode, dynamiczne i obiecujące przedsiębiorstwa. NC z jednej strony udostępnia małym i średnim spółkom możliwość pozyskania środków finansowych w krótkim czasie w postaci przeprowadzenia emisji papierów wartościowych. Z drugiej strony udostępnia inwestorom platformę inwestycyjną, która grupuje zweryfikowane przez autoryzowanych doradców przedsiębiorstwa o dużym potencjale wzrostu. Nowy rynek jakim jest NewConnect wypełnił lukę kapitałową i rozszerzył wachlarz dostępnych strumieni finansowania. Z możliwości emisji papierów wartościowych na rynku NewConnect skorzystało ponad 400 spółek pozyskując przy tym blisko 1,4 mld zł na rozwój przedsiębiorstwa.

Kancelaria Medius S.A. zadebiutowała na rynku NewConnect 13 czerwca 2012 roku